11 stycznia 2019
01.02.2019 Opiekunka z dobrym niemieckim do seniora/ nowe zlecenie 40210 Dusseldorf! , Niemcy, Nordrhein-Westfalen (NW), 40210 Dusseldorf, znajomość języka - niemiecki: dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 300,00 euro
Opis zlecenia
Wynagrodzenie miesięczne: 1 300,00 euro

Znajdź miejscowość:
40210 Dusseldorf – mapa
Opiekunka z dobrym niemieckim do seniora/ nowe zlecenie
numer oferty 002212

Od 01.02.2019

Do ustalenia

40210 Dusseldorf!

1200-1300 €

Opiekunka z dobrym niemieckim do seniora z Dusseldorf!

Senior urodzona w 1930 r., ma 75 kg, 175 cm, Pflegestufe 2.

Podopieczny sam wstaje z łóżka. Na co dzień porusza się za pomocą laski. Cierpi na polineuropatię, chorobę podobną do MS. Ma lekką demencję- jest zapominalski oraz lekką depresję. Korzysta z toalety z pomocą osoby drugiej.

Obowiązki domowe: prowadzenie domu, gotowanie. W domu jest zatrudniona sprzątaczka. Żona seniora jeszcze jeździ autem, ale woleliby żeby opiekunka miała prawo jazdy.

Senior wymaga dbania o higienę, pomocy w ubieraniu, nakładanie kremu na ciało, pomoc w jedzeniu, gotowości do pomocy w porze nocnej w nagłych wypadkach.

Żona seniora nie jest do opieki, pomaga w obowiązkach domowych. Państwo mają dom. Dla opiekunki własny pokój, łazienka, Internet. Czas wolny 2,5 h dziennie.

Nasza oferta:

- praca na dowolny wymiar czasu

- praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

- z góry opłacona i zorganizowana podróż

- Niemieckie ubezpieczenie ,

- stała opieka koordynatora

- PREMIE ŚWIĄTECZNE

Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
Wymagania: - dobra znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece osób starszych nie jest wymagane - prawo jazdy nie jest wymagane – mile widziane !!!!! - osoby niepalące
Znajomość języka - niemiecki: dobra
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy(nr.) prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 08:00 – 16:00
WTOREK 08:00 – 16:00
ŚRODA 08:00 – 16:00
CZWARTEK 08:00 – 16:00
PIĄTEK 08:00 – 16:00