11 stycznia 2019
1600 Euro Opiekunka z dobrym niemieckim i prawem jazdy do małżeństwa/ nowe zlecenie , Niemcy, Bayern (BY), Gerbrunn, znajomość języka - niemiecki: dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 600,00 EUR

Znajdź miejscowość:
Gerbrunn – mapa
Opiekunka z dobrym niemieckim i prawem jazdy do małżeństwa/ nowe zlecenie
numer oferty 002213

Od zaraz

Do ustalenia

97218 Gerbrunn!

1500-1600 €

Opiekunka z dobrym niemieckim i prawem jazdy do małżeństwa z 97218 Gerbrunn!

Seniorka ma 82 lata. Ma demencję średniozaawansowaną. Jest zapominalska. Opiekunka powinna seniorkę zachęcać do wykonywania codziennych zajęć, wspólnego gotowania, albo pieczenia. Seniorka jest samodzielna, mobilna. Sama dba o higienę i sama się ubiera. Jest bez pieluch. Przesypia noce.

Małżeństwo mieszka w domu. Dla opiekunki własny pokój, Internet. W tym domu mieszka również córka seniorów z mężem i synek, który ma 19 lat. Wszyscy pracują. Opiekunka powinna sprzątać tylko 1 piętro – gdzie żyją seniorzy i swój pokój.

Obowiązki domowe: gotowanie, prasowanie, pranie, zakupy, prowadzenie domu. Gotowanie dla wszystkich, ale córki z mężem, często nie ma w domu.

Senior – ma 94 lata, ok 175 cm, 60 kg, Pflegegrad 3.

Przychodzi do niego Pflegedienst i zajmuje się podstawową opieką. Podopieczny cierpi na lekkiego Parkinsona. Przyjmuje na to tabletki. Jest sprawny umysłowo bez demencji. Ma złamaną szyjkę kości udowej, obecnie dużo leży w łóżku, trzeba go transferować na wózek, ktoś z rodziny pomaga w transferze. W domu ma lift do wanny. Wymaga dbania o higienę, pomocy w ubieraniu. Nosi pieluchomajtki. Korzysta z toalety z pomocą osoby drugiej. Przesypia noce.

Nasza oferta:

- praca na dowolny wymiar czasu

- praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

- z góry opłacona i zorganizowana podróż

- Niemieckie ubezpieczenie ,

- stała opieka koordynatora

- PREMIE ŚWIĄTECZNE

Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
Wymagania: - dobra znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece osób starszych nie jest wymagane - prawo jazdy jest wymagane - osoby niepalące
Znajomość języka - niemiecki: dobra
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy(nr.) prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 08:00 – 16:00
WTOREK 08:00 – 16:00
ŚRODA 08:00 – 16:00
CZWARTEK 08:00 – 16:00
PIĄTEK 08:00 – 16:00