6 grudnia 2018
97 – LETNI MĘŻCZYZNA DO OPIEKI, dwumiesięczny wyjazd, stawka 1 450€ netto, Niemcy, Nordrhein-Westfalen (NW), Kreuztal, znajomość języka niemieckiego: dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 450,00 euro
Opis zlecenia
Wynagrodzenie miesięczne: 1 450,00 euro

Znajdź miejscowość:
Kreuztal – mapa
Opieki wymaga 97 letni mężczyzna.

Podopieczny ma dolegliwości związane z podeszłym wiekiem oraz słaby słuch. Porusza się samodzielnie, przy wstawaniu czasem może potrzebować pomocy.

Do zadań opiekunki należeć będzie pomoc w myciu (kąpiel codzienna i generalna), ubieraniu, przygotowanie posiłków (min 3 dziennie) oraz utrzymanie czystości i porządku w domu.

Senior mieszka w domu, do dyspozycji własny pokój z oddzielną łazienką i dostępem do Internetu.

Szukamy doświadczonej, niepalącej opiekunki w wieku 35 – 60 lat z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Wymagane są prawo jazdy, jest dostępny samochód.

Gwarantujemy:
• Stabilne i legalne zatrudnienie
• Wysokie wynagrodzenie
• Ubezpieczenie
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
• Całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
• Wsparcie koordynatora podczas pobytu w Niemczech
Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
• Znajomość języka niemieckiego • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi • Mile widziane referencje
Znajomość języka niemieckiego: dobra
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy(nr.) prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 08:00 – 16:30
WTOREK 08:00 – 16:30
ŚRODA 08:00 – 16:30
CZWARTEK 08:00 – 16:30
PIĄTEK 08:00 – 16:30