15 maja 2019
Mobilna i samotna Pani/ opiekunka z komunikatywnym językiem, 35-50 lat, nie paląca, 1450 Euro, 60431 Frankfurt, sprzątaczka przychodzi, Niemcy, Hessen (HE), Frankfurt nad Menem, znajomość języka - niemiecki: komunikatywna, wynagrodzenie miesięczne: 1 450,00 EUR

Znajdź miejscowość:
Frankfurt nad Menem – mapa
DSB 155

Dojazd: 03/04.06
Stawka: 1450 Euro
Miejscowość: 60431 Frankfurt
Poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim, 35-50 lat, samodzielna i cierpliwa, fizycznie sprawna, nie paląca

Do opieki:

Pani 82 lat, 43kg, 160cm, poruszająca się za pomocą rolatora –potrzebuje podparcia, jest co raz słabsza, prawa strona: problemy z kościami, uszkodzony staw barkowy (4x zwichnięty), uszkodzona pachwina i kolano. Nie może dużo jeść, ma zastawkę serca, cierpi na demencje (zapominalska) i zwężenie kręgosłupa - nosi plastry morfiny.
Pani potrzebuje wsparcia w myciu, ubieraniu/ rozbieraniu i korzystaniu z toalety.

Nie ma wstawania w nocy. (W nocy nosi pieluchy, nie trzeba wstawać)

Zadania opiekunki:

Zadaniem opiekunki jest wsparcie podopiecznej w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, przygotowanie posiłków, pranie, prasowanie, zakupy). Opiekunka powinna pilnować aby seniorka wystarczająco jadła.

Raz w tygodniu na 3 godziny przychodzi sprzątaczka do podstawowego sprzątania.

Warunki mieszkaniowe:

Pani mieszka w domu wielorodzinnym, dla opiekunki 2 pokoje i własna łazienka, telewizor i internet, rower do dyspozycji

Przerwa codzienna 2h plus 2 wolne popołudnia

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka, 35-50 lat, samodzielna i cierpliwa, fizycznie sprawna, nie paląca, bez prawa jazdy
Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
Wymagania: Komunikatywna znajomość języka, 35-50 lat, samodzielna i cierpliwa, fizycznie sprawna, nie paląca, bez prawa jazdy
Znajomość języka - niemiecki: komunikatywna
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt z biurem - tel. w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 08:00 – 16:00
WTOREK 08:00 – 16:00
ŚRODA 08:00 – 16:00
CZWARTEK 08:00 – 16:00
PIĄTEK 08:00 – 16:00