6 grudnia 2018
Opieka do samotnej Seniorki/PREMIA na święta, Niemcy, Bayern (BY), Augsburg, znajomość języka niemieckiego: podstawowa, wynagrodzenie miesięczne: 1 050,00 euro
Opis zlecenia
Wynagrodzenie miesięczne: 1 050,00 euro
Premie specjalne: Premia świąteczna

Znajdź miejscowość:
Augsburg – mapa
Medikraft Sp. z o. o.- jest Agencją Pracy powstałą dzięki zaangażowaniu osób, które swoje doświadczenia w zakresie pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej zdobywają już od wielu lat. Indywidualne podejście do pracowników i podopiecznych to fundament współpracy z naszymi partnerami.

Obecnie poszukujemy
Opiekunki do opieki do Pani Elisabeth
Praca od 15.12.2018/ podmiana
PREMIA świateczna
86163 Augsburg

Pani Elisabeth jest otwartą, przyjazną osobą, która lubi porządek.

Podopieczna:
Ma 88 lat, waży 54 kg, 170 cm
Stopień niepełnosprawności: 2
Ze względu na wiek ma problemy z chodzeniem, porusza się przy rolatorze
Cierpi na osteoporozę
Potrzebuje pomocy w braniu prysznica (raz w tygodniu), pielęgnacji (krzesło prysznicowe do dyspozycji) i przy ubieraniu, ale wiele robi jeszcze samodzielnie
Sporadycznie budzi się w nocy, ale wsparcie Opiekunki nie jest wymagane
Uczęszcza na fizjoterapię
Mieszka sama

Opieka nad domem: pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy (sklep osiągalny w 20 minut pieszo) i towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Miejsce pracy
Miasto, w domu dwurodzinnym. Do dyspozycji opiekunki oddzielny pokój z dostępem do internetu i komputerem (jeśli Opiekunka będzie chciała).

Oferujemy:

legalne zatrudnienie
1050 Euro netto/ miesiąc
zwrot kosztów podróży
ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego
Znajomość języka niemieckiego: podstawowa
Oferujemy

Sposób aplikacji dla chętnych na wyjazd do Niemiec: Jeżeli zainteresowała Państwa ta oferta lub chcieliby Państwo poznać nasze pozostałe propozycje pracy, zapraszamy do kontaktu ! - Wyślij swoją aplikację ( kwestionariusz osobowy lub CV ze zdjęciem) na adres rekrutacja@medikraft.pl lub Zadzwoń pod numer: stacjonarny: 71/ 750 91 33 komórkowy: 535 509 820, 881 519 637, 730 697 575 lub - Wyślij wiadomość SMS na numer 535 509 820, 730 697 575 lub 881 519 637 o treści OPIEKA Oddzwonimy!" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)." Medikraft Sp. z o.o. ul. Kwiska 7/5, 54-210 Wrocław tel.: 71/ 750 91 33 Sposób aplikacji dla chętnych na wyjazd do Holandii: Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV ze zdjęciem z podaniem nazwy miejscowości w tytule maila na adres: rekrutacja@medikraft.pl lub kontakt telefoniczny pod numerami: stacjonarny: 71/ 750 91 33 komórka: 881 519 637 lub 784 229 276 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)." Medikraft Sp. z o.o. ul. Kwiska 7/5, 54-210 Wrocław tel.: 71/ 750 91 33Osoby zainteresowane ofertą pracy(nr.) prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 08:00 – 16:00
WTOREK 08:00 – 16:00
ŚRODA 08:00 – 16:00
CZWARTEK 08:00 – 16:00
PIĄTEK 08:00 – 16:00