15 kwietnia 2019
Opiekun z komunikatywnym niemieckim do Seniorki z Frankfurtu nad Menem od 06.05.19 – 1400 Euro, Niemcy, Hessen (HE), Frankfurt nad Menem, znajomość języka - niemiecki: komunikatywna, wynagrodzenie miesięczne: 1 400,00 EUR

Znajdź miejscowość:
Frankfurt nad Menem – mapa
Opiekun z komunikatywnym niemieckim do Seniorki z Frankfurtu nad Menem od 06.05.19 – 1400 Euro
Miejscowość: Frankfurt nad Menem (kod: 60435)

Podopieczny: Pan i Pani (małżeństwo)

Wiek: 88

Data wyjazdu: 06.05.2019

Czas trwania oferty: 6-8 tygodni lub dłużej

wynagrodzenie: 1400 Euro miesięcznie

Oferta numer: 103653

Oferta od 06.05.19 na 6 – 8 tygodni

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Naszą Podopieczną jest 88 letnia seniorka, która mieszka sama w mieszkaniu w Frankfurcie nad Menem (kod: 60435)

Waga: 60 kg

Wzrost: 170 cm

Transfer: nie, Pani w pełni mobilna

Interwencje nocne: od 1 do 4 razy w nocy

Zgłoszone schorzenia: Demencja z tendencją do ucieczek, Alzheimer, fizycznie sprawna

Seniorka nie może pozostawać, sama, bo ma tendencje do ucieczek, jak wyjdzie sama z domu to w mieście może się zgubić

Do zadań opiekuna będzie należało: pomoc w ubieraniu się i rozbieraniu, kąpielach, pomoc w toalecie, przypominanie o zażywaniu leków, a także dbanie o gospodarstwo domowe podopiecznej: gotowanie, pranie, prasowanie, zmywanie, robienie zakupów, odkurzanie itp.

Mile widziana reaktywująca opieka w postaci wychodzenia na spacery, wspólnego oglądania TV itp.
Zakres obowiązków opiekunki
zakładanie rajstop uciskowych
wizyta u lekarzy
opieka nad zwierzętami
praca w ogrodzie
organizacja czasu wolnego
opieka aktywująca
opieka w nocy
zmiana podkładów na łóżko
pomoc w ubraniu
pomoc w jedzeniu
transfer
pomoc w higienie
gotowanie
Wymagania
KOGO SZUKAMY – Opiekuna operującego językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym – Opiekuna niepijącego alkoholu – Pana, który jeżeli pali papierosy to poza domem. – Opiekuna empatycznego z doświadczeniem w branży
Znajomość języka - niemiecki: komunikatywna
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach: 8:30 - 16:30

PONIEDZIAŁEK 09:00 – 17:00
WTOREK 09:00 – 17:00
ŚRODA 09:00 – 17:00
CZWARTEK 09:00 – 17:00
PIĄTEK 09:00 – 17:00