11 stycznia 2019
Opiekunka do leżącego pana 1565 €, Niemcy, Nordrhein-Westfalen (NW), Bottrop, znajomość języka - niemiecki: bardzo dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 565,00 euro
Opis zlecenia
Wynagrodzenie miesięczne: 1 565,00 euro

Znajdź miejscowość:
Bottrop – mapa
Ostina 24H Opieka zaprasza do współpracy w charakterze opiekuna osób starszych, kandydatki i kandydatów z całej Polski.

Gwarantujemy legalną, bezpieczną i najlepiej płatną pracę na rynku.

Poszukujemy opiekunki do pana mieszkającego w mieszkaniu, w mniejszej miejscowości.

Pacjent (86 lat, 70 kg) jest osobą głównie leżącą. Cierpi na choroby układu krążenia, pylicę, ma założony cewnik oraz jest po udarze. W wyniku udaru senior jest lewostronnie sparaliżowany.
Potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała, przebieraniu się oraz mobilizowania. Pacjent potrzebuje pomocy i wsparcia.

Na miejscu pracy dostępny jest wózek inwalidzki.

Opiekunka ma do dyspozycji Internet, własny pokój z telewizorem oraz WC.
Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
płynna znajomość języka niemieckiego / C1 - C2 transfer doświadczenie w opiece nad osobami starszymi mile widziane referencje
Znajomość języka - niemiecki: bardzo dobra
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy(nr.) prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach: 9.00-17.00

PONIEDZIAŁEK 09:00 – 17:00
WTOREK 09:00 – 17:00
ŚRODA 09:00 – 17:00
CZWARTEK 09:00 – 17:00
PIĄTEK 09:00 – 17:00