15 kwietnia 2019
Opiekunka do Pani ok. Monachium od 19.04!!!, Niemcy, Baden-Württemberg (BW), Eichenau, znajomość języka - niemiecki: dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 300,00 EUR
Premie specjalne: 80

Znajdź miejscowość:
Eichenau – mapa

Podopieczna: Pani Dürthen, 78 l, 174 cm, 80 kg, osoba mobilna / zlecenie bez transferu

Pani mieszka sama w domku jednorodzinnym (160 m2), porusza się samodzielnie, korzysta asekuracyjnie z balkonika, choruje na nowotwór, stan umysłu jasny, ma 4 gr inwalidzką.

Pani jest spokojną osobą, miewa depresyjne nastroje, noce przesypia. Zainteresowania Podopiecznej: teatr, muzyka, wcześniej również podróże. Pflgedienst przyjeżdża 2x w tygodniu i podaje Pani lekarstwa. Dobre warunki mieszkaniowe, domek jednorodzinny z ogrodem, osobny pokój dla Opiekunki, jest internet, łazienka wspólna, 10 minut do sklepu. Dojazd mini busem pod wskazany adres.
Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
Opieka
Znajomość języka - niemiecki: dobra
Oferujemy

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach: 9:00-17:00 tel. 508 793 563 lub 508 793563 lub mailowo: rekrutacja@masovia-care.pl

PONIEDZIAŁEK 09:00 – 17:00
WTOREK 09:00 – 17:00
ŚRODA 09:00 – 17:00
CZWARTEK 09:00 – 17:00
PIĄTEK 09:00 – 17:00