30 czerwca 2020
Opiekunka na 6 lub 8 tygodni do Seniorów, 1500 Euro netto/ miesiąc, w 65779 Kelkheim., Niemcy, Hessen (HE), Kelkheim, znajomość języka - niemiecki: dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 500 EUR
WAKACJE
Oferta dla
Opiekuna
Opiekunki
Opiekuna / Opiekunki
Dwóch osób
Podstawowe informacje o zleceniu
Podstawowe wynagrodzenie miesięczne (netto): 1 500 EUR

Zobacz kalendarz
Miejscowość: Kelkheim
Sprawdź miejscowość
Sztela dotyczy
Mężczyzny
Kobiety
2 osób do opieki
Grupy osób
Osoby w domu podopiecznego/podopiecznej
Podopieczny/a mieszka sam/a
Podopieczny/a mieszka z żoną/mężem
Podopieczny/a mieszka z rodziną
  • Podopieczny mieszka z żoną.
Osoba pierwsza — Stan zdrowia
Osoba mobilna
Osoba poruszająca się za pomocą rollatora
Osoba na wózku
Osoba leżąca
Waga: 90 kg Wzrost: 170 cm
Schorzenia/choroby
  • brak
  • Parkinson
Krótki opis stanu zdrowia
Nasz Seniora, do niedawna był osobą bardzo osłabioną jednak dzięki pomocy opiekunki jego stan jest coraz lepszy. Choruje na Parkinsona zdarza się że upada przy chodzeniu dlatego ma do dyspozycji rollator. Nie ma demencji, jest bardzo logicznie myślący, pozytywnie nastawiony do innych, inteligentny człowiek. Po śniadaniu zawsze czyta prasę .
Osoba druga — Stan zdrowia
Waga: 45 kg Wzrost: 150 cm
  • brak
  • osłabienie starcze
Senior mieszka razem z żoną Giselą, 3 razy w tygodniu od godz. 7.30 do 14.00 nie ma jej w domu ponieważ jeździ na dializy. Podopieczna potrzebuje wsparcia przy myciu i przebieraniu, sama korzysta z toalety. Noce przesypia również spokojnie. Obydwoje są bardzo mili.Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka.
Przyrządy i pomoce medyczne dostępne na zleceniu
  • rollator
  • Do dyspozycji jest rollator.
Warunki mieszkaniowe
Hospicjum
Dom opieki
Mieszkanie w bloku
Mieszkanie w kamienicy
Dom jednorodzinny
Dom wielorodzinny
Hotel/hostel
  • Jest to domek jednorodzinny z ogrodem, bardzo dobre warunki mieszkaniowe.
Do dyspozycji opiekunki/opiekuna
Własny pokój
Własne mieszkanie
Własna łazienka
Własna kuchnia
Internet
Telefon
TV
Samochód
Rower
BRAK
  • Opiekunka ma do dyspozycji własny umeblowany pokój, osobną łazienkę, Internet i TV, połączenia na Polskę. Prawo jazdy mile widziane ponieważ jest do dyspozycji samochód, ale nie wymagane.
Zakres obowiązków
zakładanie rajstop uciskowych
wizyta u lekarzy
opieka nad zwierzętami
praca w ogrodzie
organizacja czasu wolnego
opieka aktywująca
opieka w nocy
zmiana podkładów na łóżko
pomoc w ubraniu
pomoc w jedzeniu
pomoc przy wstawaniu
transfer
pomoc w higienie
sprzątanie
Wymagania
  • osoba z doświadczeniem
  • referencje
  • Wymagania:
  • - Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym
  • porozumiewanie się z podopiecznym
  • - Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
  • - Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Znajomość języka - niemiecki: DOBRA
Oferujemy
Wysokie wynagrodzenie
Dodatkowo oferujemy
  • Oferujemy:
  • - Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
  • - Legalne zatrudnienie (składki odprowadzane do Niemiec)
  • - Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
  • - Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
  • - Pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu
  • - Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie
  • transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt z Pracodawcą za pomocą przycisku "Aplikuję na stanowisko"