15 kwietnia 2019
Opiekunka na zastępstwo do Podopiecznej ok. Karlsruhe od zaraz!!!, Niemcy, Baden-Württemberg (BW), Karlsbad, znajomość języka - niemiecki: dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 300,00 EUR
Premie specjalne: 100

Znajdź miejscowość:
Karlsbad – mapa
Podopieczna: Pani Helga 89 l, 165 cm, 70 kg

Podopieczna choruje na nadciśnienie i Parkinsona, porusza się samodzielnie przy rollatorze, toaletę wykonuje samodzielnie, noce przesypia spokojnie, mieszka wraz z mężem w domku jednorodzinnym z ogrodem (mąż samodzielny). Podopieczna ma stałą Opiekunkę poszukujemy Zmienniczki, możliwość powrotu do Podopiecznej, rodzina na poziomie, bardzo dobre warunki mieszkaniowe dla Opiekunki, internet na miejscu.
Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
Opieka nad Podopieczną, gotowanie, wspólne spacery
Znajomość języka - niemiecki: dobra
Oferujemy

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach: 9:00-17:00 tel. 508 793 563 lub 508 793563 lub mailowo: rekrutacja@masovia-care.pl

PONIEDZIAŁEK 09:00 – 17:00
WTOREK 09:00 – 17:00
ŚRODA 09:00 – 17:00
CZWARTEK 09:00 – 17:00
PIĄTEK 09:00 – 17:00