20 maja 2019
Opiekunka z dobrym niemieckim i prawem jazdy do samotnej seniorki z 82223 Eichenau! od zaraz, Niemcy, Bayern (BY), Eichenau, znajomość języka - niemiecki: dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 250,00 EUR

Znajdź miejscowość:
Eichenau – mapa
Od zarazDo ustalenia 82223 Eichenau! 1250 €+PREMIA ŚWIĄTECZNA
Opiekunka z dobrym niemieckim i prawem jazdy do samotnej seniorki z 82223 Eichenau!

Seniorka – 1941 r., ma 174 cm, 85 kg, Pflegegrad 4

2 razy w tygodniu przychodzi do podopiecznej Pflegedienst i zajmuje się czynnościami medycznymi. Podopieczna jest w ostatnim stadium raka. Wymaga transferu, jest przy tym pomocna, korzysta z rollatora. Jest bez demencji, trzeba ją wozić do lekarza.

Obowiązki: dbanie o dom, zakupy, gotowanie, higiena, ubieranie, proste czynności w ogrodzie, przypominanie o lekach. Dbanie o dom, zakupy, gotowanie. Podopieczna przesypia noce.

Czas wolny 2h dziennie.

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, dla opiekunki jest własny pokój, Internet. Sklepy do 10 min drogi pieszo.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane

- prawo jazdy jest wymagane

- osoby niepalące

Nasza oferta:

- praca na dowolny wymiar czasu

- praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

- z góry opłacona i zorganizowana podróż

- Niemieckie ubezpieczenie ,

- stała opieka koordynatora

- PREMIE ŚWIĄTECZNE

Zakres obowiązków opiekunki
zakładanie rajstop uciskowych
wizyta u lekarzy
opieka nad zwierzętami
praca w ogrodzie
organizacja czasu wolnego
opieka aktywująca
opieka w nocy
zmiana podkładów na łóżko
pomoc w ubraniu
pomoc w jedzeniu
transfer
pomoc w higienie
sprzątanie
Wymagania
- dobra znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane - prawo jazdy jest wymagane - osoby niepalące
Znajomość języka - niemiecki: dobra
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy(nr.) prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 08:00 – 16:00
WTOREK 08:00 – 16:00
ŚRODA 08:00 – 16:00
CZWARTEK 08:00 – 16:00
PIĄTEK 08:00 – 16:00