15 kwietnia 2019
Opiekunka z dobrym niemieckim i prawem jazdy do Seniorki od 30.04 – 1450 Euro, Niemcy, Niedersachsen (NI), Gyhum, znajomość języka - niemiecki: dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 450,00 EUR

Znajdź miejscowość:
Gyhum – mapa
Opiekunka z dobrym niemieckim i prawem jazdy do Seniorki od 30.04 – 1450 Euro
Miejscowość: Gyhum-Bockel (kod: 27404)

Podopieczny: Pani

Wiek: 88

Data wyjazdu: 30.04.19

Czas trwania oferty: 6-8 tygodni lub dłużej

wynagrodzenie: 1450 Euro miesięcznie

Oferta numer: 100765

Oferta 30.04 na 6 – 8 tygodni

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:

Naszą Podopieczną jest 88 letnia seniorka, która mieszka sama w domu jednorodzinnym w wiejskiej okolicy: Gyhum-Bockel (kod: 27404) – okolice Bremy. W domu Seniorki opiekunka ma osobną łazienkę.

Waga: 60 kg

Wzrost: 160 cm

Transfer: lekka pomoc przy przechodzeniu na rollator, łóżko i toaletę, pomoc we wstawaniu

Interwencje nocne: od czasu do czasu

Zgłoszone schorzenia: lekka demencja, która powoduje problemy z orientacją czasowo-przestrzenną, problemy z pamięcią krótkotrwałą, Podopieczna bywa nieufna,

Seniorka jest oraz słabsza i nie radzi sobie w codziennych obowiązkach, dlatego potrzebuje pomocy opiekunki.

Do zadań opiekunki będzie należało: pomoc w ubieraniu się i rozbieraniu, kąpielach, pomoc w toalecie, przypominanie o zażywaniu leków, pomoc w spożywaniu posiłków, a także dbanie o gospodarstwo domowe podopiecznej: gotowanie, pranie, prasowanie, zmywanie, robienie zakupów, odkurzanie itp.

Mile widziana reaktywująca opieka w postaci wychodzenia na spacery przy pomocy wózka inwalidzkiego, wspólnego oglądania TV itp.
Zakres obowiązków opiekunki
zakładanie rajstop uciskowych
wizyta u lekarzy
opieka nad zwierzętami
praca w ogrodzie
organizacja czasu wolnego
opieka aktywująca
opieka w nocy
zmiana podkładów na łóżko
pomoc w ubraniu
pomoc w jedzeniu
transfer
pomoc w higienie
gotowanie
Wymagania
KOGO SZUKAMY – Opiekunki operującej językiem niemieckim w stopniu dobrym – Opiekunki niepijącej alkoholu. – Pani która, jeżeli pali to poza domem – Opiekunki, która posiada czynne prawo jazdy
Znajomość języka - niemiecki: dobra
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach: 8:30 - 16:30

PONIEDZIAŁEK 09:00 – 17:00
WTOREK 09:00 – 17:00
ŚRODA 09:00 – 17:00
CZWARTEK 09:00 – 17:00
PIĄTEK 09:00 – 17:00