11 stycznia 2019
Opiekunka z komunikatywnym lub dobrym niemieckim do mobilnej seniorki/ 14167 Berlina, Niemcy, Niemcy, Berlin (BE), Berlina, znajomość języka - niemiecki: komunikatywna, wynagrodzenie miesięczne: 1 400,00 EUR

Znajdź miejscowość:
Berlina – mapa
Opiekunka z komunikatywnym lub dobrym niemieckim do mobilnej seniorki/ nowe zlecenie
numer oferty 002214

25.01.2019

do ustalenia

14167 Berlina, Niemcy

1300-1400 €

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do mobilnej seniorki z 14167 Berlina, Niemcy

Seniorka Gudrun urodzona w 1940 r., ma 160 cm, 53 kg, Pflegegrad 4

Podopieczna lubi czytać gazetę.

Jest mobilna , porusza się o rolatorze, wstaje samodzielnie.

Seniorka mieszka w domu z mężem, który nie wymaga opieki.

Senior ma swoje mieszkanie na piętrze, robi dla siebie sam pranie oraz zakupy.

Podopieczna jest po udarze, osłabiona ruchowo po szpitalu, ma Ms .

Podopieczna jest bardzo spokojna dużo śpi, nie jest absorbująca, opiekunka ma dużo czasu wolnego.

Przychodzi do niej raz w tygodniu Pflegedienst zajmuje się cewnikiem i zmiana opatrunków.

Podopieczna mieszka w domu.

Dla opiekunki własny pokój, Internet, Radio Tv .

Standardowe obowiązki domowe, gotowanie, zakupy, utrzymanie domu w czystości, pomoc w higienie,

Nasza oferta:

- praca na dowolny wymiar czasu

- praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

- z góry opłacona i zorganizowana podróż

- Niemieckie ubezpieczenie ,

- stała opieka koordynatora

- PREMIE ŚWIĄTECZNE
Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece osób starszych nie jest wymagane - prawo jazdy nie jest wymagane
Znajomość języka - niemiecki: komunikatywna
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy(nr.) prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 08:00 – 16:00
WTOREK 08:00 – 16:00
ŚRODA 08:00 – 16:00
CZWARTEK 08:00 – 16:00
PIĄTEK 08:00 – 16:00