11 stycznia 2019
Pani Frieda w wieku 82 lat poszukuje opiekunki od 21.01 numer ogłoszenia 411N, Niemcy, Saarland (SL), Saarbrücken, znajomość języka - niemiecki: dobra, znajomość języka - angielski: bardzo dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 350,00 euro
WAKACJE

Pflegerin24

ul. Piotra Niedurnego 65/4
41-709 Ruda Śląska , Polska
Opis zlecenia
Wynagrodzenie miesięczne: 1 350,00 euro

Znajdź miejscowość:
Saarbrücken – mapa
Seniorka jest osobą bardzo samodzielną, do tej pory mieszkała sama. Porusza się samodzielnie lub korzysta z pomocy rolatora, z toalety korzysta także samodzielnie. Choruje na niewydolność płuc, słabo słyszy, ma początki demencji. W nocy śpi. Potrzebuje pomocy w czynnościach higienicznych oraz czynnościach dnia codziennego. Opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe, do jej dyspozycji pokój z dostępem do Internetu.
Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
dobra znajomość języka niemieckiego  doświadczenie  mile widziane referencje pozytywne usposobienie  wolna od nałogów
Znajomość języka - niemiecki: dobra
Znajomość języka - angielski: bardzo dobra
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt: praca@pflegerin24.pl, tel. 666 176 100, 32 726 40 66. Wyślij sms z swoim imieniem a oddzwonimy. www.pflegerin24.pl

PONIEDZIAŁEK 08:30 – 16:30
WTOREK 08:30 – 16:30
ŚRODA 08:30 – 16:30
CZWARTEK 08:30 – 16:30
PIĄTEK 08:00 – 16:00