4 czerwca 2019
PODOPIECZNA 77 lat ze średnio zaawansowaną demencją / nr oferty 2454, Niemcy, Baden-Württemberg (BW), Filderstadt, znajomość języka - niemiecki: dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 300,00 EUR

Znajdź miejscowość:
Filderstadt – mapa
Charakterystyka miejsca pracy

• Samotna podopieczna: 77 lat / 170 cm / 65 kg
• PG: 3
• Podopieczna jest osobą mobilną, dość samodzielną, ze średnio zaawansowaną demencją, potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Nie występują problemy z inkontynencją i wypróżnianiem. Sporadycznie wstaje w nocy, nie ma konieczności żeby opiekunka również wstawała.
• Podopieczna jest osobą spokojną, chodzi na spotkania seniorów. Nie ma problemów z czasem wolnym.
• Warunki mieszkaniowe: Dom dwurodzinny, syn ze swoją rodziną mieszka na oddzielnym piętrze / osobny pokój dla opiekuna / internet
Zakres obowiązków opiekunki
zakładanie rajstop uciskowych
wizyta u lekarzy
opieka nad zwierzętami
praca w ogrodzie
organizacja czasu wolnego
opieka aktywująca
opieka w nocy
zmiana podkładów na łóżko
pomoc w ubraniu
pomoc w jedzeniu
transfer
pomoc w higienie
sprzątanie
Wymagania
Oczekiwania • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi za granicą lub w Polsce • Dobra znajomość języka niemieckiego • Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy • Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia i cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność • Mile widziane: referencje, ukończone kursy kierunkowe, wykształcenie medyczne bądź pielęgniarskie
Znajomość języka - niemiecki: dobra
Oferujemy

Prosimy o zwarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Administratorem danych jest MediCare Services sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (31-464), ul. Majowa 7. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt z biurem - tel +48 516 716 816 w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 09:00 – 17:00
WTOREK 09:00 – 17:00
ŚRODA 09:00 – 17:00
CZWARTEK 09:00 – 17:00
PIĄTEK 09:00 – 17:00