11 stycznia 2019
POSZUKUJEMY OPIEKUNKI Z DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO, STAŁA OFERTA PRACY, Niemcy, Bayern (BY), Schnaittach, znajomość języka - niemiecki: dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 450,00 euro
Opis zlecenia
Wynagrodzenie miesięczne: 1 450,00 euro

Znajdź miejscowość:
Schnaittach – mapa
Opieki wymaga małżeństwo. Podopieczna ma 79 lat, choruje na nadciśnienie, cierpi na zaburzenia rytmu serca oraz ma inkontynecję, jest wymagana zmiana pieluch. Porusza się samodzielnie.

Mąż podopiecznej ma 80 lat, choruje na demencję, ma dolegliwości związane z podeszłym wiekiem oraz problemy ze wzrokiem, nosi okulary. Również ma inkontynencję, jest wymagana zmiana pieluch. Miły i wesoły starszy Pan.

Małżeństwo potrzebuje kompleksowej pomocy w myciu i ubieraniu. Do zadań opiekunki należeć będą również obowiązki domowe, zakupy i wizyty u lekarza.
Mieszkają w domu, do dyspozycji własny pokój z oddzielną łazienką i dostępem do Internetu.

Szukamy doświadczonej, sympatycznej i odpowiedzialnej opiekunki
Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
Znajomość języka niemieckiego • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi • Mile widziane referencje
Znajomość języka - niemiecki: dobra
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy(nr.) prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 08:00 – 16:30
WTOREK 08:00 – 16:30
ŚRODA 08:00 – 16:30
CZWARTEK 08:00 – 16:30
PIĄTEK 08:00 – 16:30