28 maja 2019
Praca dla fizjoterapeutów w centrum rehabilitacyjnym w Hanowerze! Praca bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy! Zarobki od 1550 do 1850 Euro netto, Niemcy, Niedersachsen (NI), Hannover, znajomość języka - niemiecki: bardzo dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 550,00 EUR

Znajdź miejscowość:
Hannover – mapa
Praca na niemieckich warunkach, zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy. Wynagrodzenie uzależnione od klasy podatkowej osoby zatrudnionej – od 1550 do 1850 Euro netto. Elastyczne godziny pracy, możliwa praca także w weekendy. Dla osób posiadających prawo jazdy udostępniany jest samochód służbowy, w celu dojechania do pacjentów, którzy nie mają możliwości przyjechania do centrum.
Obowiązki
Po wstępnej rozmowie z polskich działem rekrutacji i po spełnieniu wstępnych wymagań, odbywa się rozmowa z koordynatorem niemieckim – preferowana forma to kontakt poprzez komunikator Skype. Na tym etapie rozmów nie jest wymagany przyjazd do pracodawcy do Niemiec. Wszystkie formalności mogą być załatwione drogą telefoniczną i mailową.
Informacje dodatkowe
Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury, pracodawca zapewnia zatrudnienie na okres próbny. Czas próbny to 8-14 dni - pracodawca pokrywa koszty noclegu, a także podróż w obie strony. W sytuacji, gdy pracownik sprawdzi się w pracy, po tym okresie zostanie zatrudniony na stałe, pracodawca pomaga w poszukiwaniu lokum.
Kontakt
Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl
Zakres obowiązków opiekunki
zakładanie rajstop uciskowych
wizyta u lekarzy
opieka nad zwierzętami
praca w ogrodzie
organizacja czasu wolnego
opieka aktywująca
opieka w nocy
zmiana podkładów na łóżko
pomoc w ubraniu
pomoc w jedzeniu
transfer
pomoc w higienie
gotowanie
Wymagania
dobra znajomość j. niemieckiego – minimum B2, wykształcenie kierunkowe oraz 3-letnie doświadczenie w zawodzie, potwierdzone referencjami i/lub świadectwem pracy, mile widziane prawo jazdy
Znajomość języka - niemiecki: bardzo dobra
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy(nr.) prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 08:00 – 16:00
WTOREK 08:00 – 16:00
ŚRODA 08:00 – 16:00
CZWARTEK 08:00 – 16:00
PIĄTEK 08:00 – 16:00