17 maja 2019
Praca z językiem podstawowym od 1 września , Niemcy, Baden-Württemberg (BW), Brigachtal, znajomość języka - niemiecki: podstawowa, wynagrodzenie miesięczne: 1 000,00 EUR

Znajdź miejscowość:
Brigachtal – mapa
OSOBA DO KONTAKTU: mama
OSOBY DO OPIEKI:
Pan Francesco 23lata, 171cm, 48kg, 5- stopień niepełnosprawności, od urodzenia (przedwczesny poród) umysłowo i fizycznie ograniczony, ogólnie dobrze widzi i słyszy, ale nie widzi schodów i przeszkód w drodze, trochę słabiej mówi, nie ma orientacji w czasie, w znanym sobie miejscu orientuje się dobrze, ale w obcym już nie, chodzi sam ale na dłuższe spacery jeździ w wózku, potrzebuje kompletnej pomocy przy kąpaniu, myciu, ubieraniu, częściowo inkontynentny (nocą), ma pieluchy, nie potrafi dobrze gryźć więc trzeba mu jedzenie przecierać , lub bardzo drobno kroić, spi przeważnie dobrze, sam wstaje, chodzi na fizjoterapię, opieka jest potrzebna wtedy gdy mama jest w pracy, pracuje na zmiany, opieka potrzebna byłaby od 6.00 do 15.15 lub od 11.45-21.00 2 do 4 razy w miesiącu od 20.00 do 7.15
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: mieszka w domu jednorodzinnym w gospodarstwie rolnym, na podwórzu są psy i koty , a dalszej części gospodarstwa konie, dla opiekunki osobny pokój, Internet,
Zakres obowiązków opiekunki
zakładanie rajstop uciskowych
wizyta u lekarzy
opieka nad zwierzętami
praca w ogrodzie
organizacja czasu wolnego
opieka aktywująca
opieka w nocy
zmiana podkładów na łóżko
pomoc w ubraniu
pomoc w jedzeniu
transfer
pomoc w higienie
gotowanie
Wymagania
ZADANIA dla OPIEKUNKI: opieka, pomoc przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych np. kąpanie, toaleta, sprzątanie, pranie, gotowanie, zakupy ok. 10 min, rozmowy, Opiekun: kobieta, język 1, Czas wolny: do uzgodnienia
Znajomość języka - niemiecki: podstawowa
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy(nr.) prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 08:00 – 16:00
WTOREK 08:00 – 16:00
ŚRODA 08:00 – 16:00
CZWARTEK 08:00 – 16:00
PIĄTEK 08:00 – 16:00