11 stycznia 2019
SAMOTNA, MIŁA 76 – LETNIA KOBIETA DO OPIEKI, dwumiesięczne zlecenie, Niemcy, Baden-Württemberg (BW), Waldbronn, znajomość języka - niemiecki: dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 400,00 euro
Opis zlecenia
Wynagrodzenie miesięczne: 1 400,00 euro

Znajdź miejscowość:
Waldbronn – mapa
Opieki wymaga 76 letnia kobieta. Podopieczna od dziecka ma problemy z chodzeniem, w domu porusza się o rolatorze, a na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Ma dolegliwości związane z podeszłym wiekiem, umysłowo zdrowa.
Podopieczna lubi czytać, oglądać telewizje i rozmawiać.

Potrzebuje kompleksowej pomocy w myciu i ubieraniu oraz towarzystwa i uwagi.
Mieszka sama w domu, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu.

Szukamy doświadczonej, sympatycznej opiekunki.
Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
Znajomość języka niemieckiego • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi • Mile widziane referencje
Znajomość języka - niemiecki: dobra
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy(nr.) prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 08:00 – 16:30
WTOREK 08:00 – 16:30
ŚRODA 08:00 – 16:30
CZWARTEK 08:00 – 16:30
PIĄTEK 08:00 – 16:30