11 stycznia 2019
Sprawdzone zlecenie - OD ZARAZ, Niemcy, Schleswig-Holstein (SH), Norderstedt, znajomość języka - niemiecki: komunikatywna, wynagrodzenie miesięczne: 1 200,00 EUR

Znajdź miejscowość:
Norderstedt – mapa
Do opieki jest pani Margret, która mieszka wraz ze swoim czynnym zawodowo mężem. Podopieczna jest po wylewie, ma niedowład lewej strony ciała. Zażywa leki na depresję oraz epilepsję, dostaje zastrzyki na zakrzepicę żył. Mieszkanie dostosowane jest do jej niepełnosprawności. W domu jest do dyspozycji wózek inwalidzki oraz łóżko z możliwością elektrycznej obsługi. Jedzenie musi być krojone w drobne kawałki. Podopieczna noce przesypia. Pracowała w banku. Lubi gry, spacery, zakupy, siedzieć na tarasie. Jest spokojna, otwarta, chętnie rozmawia pod warunkiem, że się dobrze czuje.

Miejsce zamieszkania oraz dodatkowy opis oferty:
• Mieszkanie w bloku na parterze
• Pokój ze standardowym wyposażeniem
• Internet
• Telewizja
• Telefon
• Fizjoterapeuci

Podstawowe obowiązki opiekunki:
• Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu
• Pomoc przy transferze z łóżka na wózek
• Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
• Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)

Informacje o seniorce:
Imię: Margret
Waga: 60 kg
Wzrost: 167 cm
Wiek: 58 lat

Schorzenia:
• Wylew
• Problemy z poruszaniem się – wózek inwalidzki
• Inkontynencja - pieluchy
• Depresja
• Słaby wzrok

Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
Doświadczenie w opiece
Znajomość języka - niemiecki: komunikatywna
Oferujemy

PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres rekrutacja@privatecare24.pl

PONIEDZIAŁEK 09:00 – 17:00
WTOREK 09:00 – 17:00
ŚRODA 09:00 – 17:00
CZWARTEK 09:00 – 17:00
PIĄTEK 09:00 – 17:00