11 stycznia 2019
SZUKAMY SYMPATYCZNEJ OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO, Niemcy, Nordrhein-Westfalen (NW), Bocholt, znajomość języka - niemiecki: komunikatywna, wynagrodzenie miesięczne: 1 250,00 EUR

Znajdź miejscowość:
Bocholt – mapa
Opieki wymaga 48 letnia kobieta. Podopieczna jest po udarze, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego w środku i na zewnątrz, samodzielnie wstaje. Ma częściową inkontynecję. Aktualnie przebywa w szpitalu.

Potrzebuje kompleksowej pomocy w myciu i ubieraniu oraz towarzystwa i uwagi.

Pani mieszka w domu wielorodzinnym z ogrodem, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu.
Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
Znajomość języka niemieckiego • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi • Niepaląca osoba do opieki • Mile widziane referencje
Znajomość języka - niemiecki: komunikatywna
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy(nr.) prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 08:00 – 16:30
WTOREK 08:00 – 16:30
ŚRODA 08:00 – 16:30
CZWARTEK 08:00 – 16:30
PIĄTEK 08:00 – 16:30