15 kwietnia 2019
Zastępstwo w Berlinie od 29.04!!!, Niemcy, Berlin (BE), Berlin, znajomość języka - niemiecki: dobra, wynagrodzenie miesięczne: 1 300,00 EUR
Premie specjalne: 80

Znajdź miejscowość:
Berlin – mapa

Kraj: Niemcy
Miejscowość: 12621 Berlin
Wynagrodzenie: do 1300 € Netto/mc do wypłaty
Termin: od 29.04.2019

Podopieczna: Pani Irmgard 84l, 160 cm, 60 kg

Pani mieszka z samodzielnym mężem, który nie wymaga opieki. Podopieczna choruje na Alzheimera (jest spokojną osobą) oraz cukrzycę. Tydzień temu Podopieczna trafiła do szpitala z zawrotami głowy i od tygodnia ma zaburzenia równowagi, większość czasu leży (boi się chodzić), je również w łóżku, do toalety chodzi przy asekuracji Opiekunki, mycie Podopiecznej w łazience przy umywalce (z wanny nie korzysta), noce Pani przesypia (tabletki na sen). Mąż Podopiecznej jest samodzielny, nie wymaga opieki, jest serdeczny oraz bardzo zżyty z żoną. Gdy żona była sprawna ruchowo i nie miała zaburzeń równowagi (jeszcze tydzień temu) razem jeździli do Tagespflege od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym w Berlinie. Dla Opiekunki osobny pokój z osobną łazienką, internet, 400 m do autobusu. 10 min do sklepu na piechotę.
Dzieci Podopiecznych mieszkają blisko i można liczyć na ich pomoc. Spokojne miejsce pracy na zastępstwo.Rodzina bardzo dba o pauzy Opiekunki.
Zakres obowiązków opiekunki
gotowanie
Wymagania
Opieka
Znajomość języka - niemiecki: dobra
Oferujemy

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach: 9:00-17:00 tel. 508 793 563 lub 508 793563 lub mailowo: rekrutacja@masovia-care.pl

PONIEDZIAŁEK 09:00 – 17:00
WTOREK 09:00 – 17:00
ŚRODA 09:00 – 17:00
CZWARTEK 09:00 – 17:00
PIĄTEK 09:00 – 17:00