14 maja 2019
Zlecenie do małżeństwa. Kolonia., Niemcy, Nordrhein-Westfalen (NW), Kolonia, znajomość języka - niemiecki: komunikatywna, wynagrodzenie miesięczne: 1 400,00 EUR

Znajdź miejscowość:
Kolonia – mapa
Kolonia. Termin od 27/28.05.2019. Zlecenie do małżeństwa, Pani lat 82. Pacjentka cierpi na demencję. Porusza się samodzielnie, korzysta również z toalety. Je i pije samodzielnie. Inkontynencja - podkładki. Wymaga wsparcia przy codziennych czynnościach, kąpieli. Wsparcia przy kąpieli potrzebuje również Pan, pozostałe czynności wykonuje samodzielnie. Codziennie 2 godziny wolne. Dla Opiekunki pokój, dostęp do internetu.
Zakres obowiązków opiekunki
zakładanie rajstop uciskowych
wizyta u lekarzy
opieka nad zwierzętami
praca w ogrodzie
organizacja czasu wolnego
opieka aktywująca
opieka w nocy
zmiana podkładów na łóżko
pomoc w ubraniu
pomoc w jedzeniu
transfer
pomoc w higienie
gotowanie
Wymagania
Szukamy Pań z doświadczeniem, z prostą komunikatywną znajomością języka niemieckiego, lubiącą gotować. Obowiązki: prace porządkowe w domu i opieka nad Podopieczną. Stawka dla komunikatywnego języka niemieckiego 1350 Euro. Opłacamy i organizujemy transport. Na działalność polską lub niemiecką 1800 Euro plus koszty transportu. Więcej informacji pod numerem telefonu: 500 862 830 lub 509 155 366.
Znajomość języka - niemiecki: komunikatywna
Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą pracy(nr.) prosimy o kontakt z biurem - tel w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 09:00 – 16:00
WTOREK 09:00 – 16:00
ŚRODA 09:00 – 16:00
CZWARTEK 09:00 – 16:00
PIĄTEK 09:00 – 16:00