Adiutor sp. z o.o. sp. k.

OPIS FIRMY

Od ponad 13 lat jesteśmy obecni na rynku pracy dla opiekunów osób starszych. Co najistotniejsze, mamy zaszczyt współpracować z osobami prezentującymi ogrom doświadczenia, pozytywne nastawienie oraz nietuzinkowe podejście do życia.

Prezentowany przez nasz zgrany zespół profesjonalizm, elastyczność, indywidualne podejście oraz wrażliwość na potrzeby pracowników oraz klientów zdecydowały, że konsekwentnie i z dumą wyznaczamy kierunek w jakim podąża rynek opieki osób starszych w Polsce.

„Dla nas najważniejszy jest człowiek” - motto to sprawia, że pełni pasji oraz wiary w prezentowaną przez nas wizję świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie, stale szkoląc i podnosząc kwalifikacje naszych pracowników oraz ukazując przy tym rzetelne podejście wobec klientów.

Jesteśmy zespołem, któremu nieobce są wyzwania i sumienne, ludzkie podejście wobec każdej współpracującej z nami osoby. Ponadto każdego dnia dążymy do perfekcji, by jeszcze sprawniej prezentować pozytywny wizerunek polskiego pracownika za granicą, dlatego naszą działalność opieramy na pięciu podstawowych filarach:

1. Zaufany i rzetelny pracodawca
2. Rozwój kompetencji zawodowych
3. Dla nas najważniejszy jest człowiek
4. Dbamy o lepszą przyszłość
5. Działanie na rzecz społeczności lokalnej i branży opiekunów osób starszych

Nazywamy się ADIUTOR (łac. Pomocnik), bo naszym głównym założeniem od samych początków naszej działalności jest niezmiennie - niesienie pomocy. Z tego powodu niezmiernie miło jest nam prezentować certyfikaty i instytucje z nami współpracujące, które jednoznacznie potwierdzają, iż stale kontynuujemy naszą misję!