Atena - Smart Care, s.r.o

Komenského
05001 Revúca, Słowacja
ATENA NADCHODZI! ATENA to dynamicznie rozwijającą się firma z Europy Środkowo-Wschodniej, z 13-letnim doświadczeniem na rynku, która zajmuje się doradztwem personalnym. Celem firmy jest zapewnienie firmom i rodzinom w całej Europie kompleksowej obsługi, połączonej z selekcją odpowiednich kandydatów na wymagane stanowiska oraz zagwarantowanie poszukującym pracy maksymalnej pomocy i dyskrecji. Wizją firmy jest stać się wiarygodnym i uczciwym partnerem zarówno po stronie kandydata, jak i organizacji oraz firmy zajmującej stanowisko. Bezpłatna infolinia +48 800 012 288 Więcej na: https://atena.sk

OPIS FIRMY

Spółka ATENA jest jedną z największych agencji pośrednictwa pracy na Słowacji. Mame pracę za granicą dokładnie dla Ciebie!
Spółka ATENA – PERSONAL CONSULTING jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się pośrednictwem pracowników, przedewszystkim z krajów centralnej Europy, dla pracodawców z całej Europy. Jesteśmy agencją, która ma bogatą bazę odpowiedzialnych, wiarygodnych i wykształconych pracowników.
FILOZOFIĄ
Spółki jest jak najlepsze zapoznanie się z kandydatami, sprawdzenie ich zalet oraz proponowanie firmom i organizacjom tylko tych pracowników, którzy najlepiej spełniają wymagania potrzebne dla danego stanowiska pracy
WIZJĄ
Spółki jest stać się wiarogodnym i poważnym partnerem zarówno kandydatów, jak i organizacji oraz firm, które poszukują pracowników.
STARAMY SIĘ
budować partnerskie relacje z zagranicznymi spółkami i firmami, które poszukują kandydatów spoza granic.
POSTĘP WSPÓŁPRACY
Na podstawie umowy o pośrednictwie pracy jesteśmy, według Państwa specyfikacji, znaleźć kandydata, który w pełni zaspokoi wszystkie wymagania dla danego stanowiska pracy.