Felizajob Opieka Osób Starszych

OPIS FIRMY

Firma Felizajob jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży medycznej, zatrudniającą opiekunki osób starszych, samotnych, niesamodzielnych, chorych oraz sparaliżowanych do pracy na terenie Polski i Niemiec. Zatrudniamy, rekrutujemy oraz szkolimy personel na potrzeby osób prywatnych, domów opieki, szpitali czy placówek opiekuńczych w każdym z wyżej wymienionych krajów.
Naszą markę tworzy zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych w branży medycznej ludzi, dla których jakość oferowanych usług, zadowolenie podopiecznych i ich rodzin oraz opiekunki/a jest kwestią priorytetową.

Prowadzimy rekrutacje dla opiekunów na terenie całej Polski a naszych pracowników zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie w oparciu o przepisy prawa polskiego.

Dla Nas opieka nie oznacza tylko wykonywaną pracę czy zwód lecz swego rodzaju powołanie i empatię wobec drugiego człowieka.

W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi opiekuńcze chcemy jako firma wykazać się czymś więcej niż inne firmy, wychodząc naprzeciw nie tylko wymaganiom podopiecznego/klienta ale także opiekun(k)om, które często są wykorzystywane/i.

Naszą dewizą jest obustronne zadowolenie i długofalowa współpraca z pracownikami. Uważamy ze sukces tkwi w dobrych relacjach z pracownikiem a co za tym idzie z jego zadowoleniem. Dla zainteresowanych opiekunek/ów chcących podnosić swoje kwalifikacje prowadzimy szkolenia branżowe jak również językowe ( język niemiecki ).

Dołącz do załogi felizajob jeszcze dziś, sprawdź najnowsze oferty pracy!