OPIS FIRMY

Witamy w NeissePflege24

Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca pracy, jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem w branży opieki medycznej na terenie Niemiec. Nasi wykwalifikowani doradcy każdego dnia starają się powiększać grono zaufanych klientów. Każde nowe miejsce pracy jest przez nas starannie weryfikowane. Szczerość oraz zaufanie w kontaktach między klientem oraz pracownikiem jest dla nas najważniejsze.

Nasze priorytety to:
Przejrzyste warunki współpracy.
Zależy nam aby współpraca z państwem przebiegała w jasny i zrozumiały sposób, dlatego staramy się zadbać o wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia. Oferujemy Państwu zatrudnienie oparte o umowę zlecenie, jak również współpracę w ramach własnej działalności gospodarczej.
Komfort i bezpieczeństwo.
Wiemy jak ważne jest dla Państwa poczucie bezpieczeństwa, w związku z tym jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wszystkie miejsca pracy są szczegółowo weryfikowane przez naszych koordynatorów na terenie Niemiec.
Jesteśmy po Twojej stronie.
Naszym celem jest długotrwała i zaufana współpraca, dlatego najwyższą wagę przykładamy do satysfakcji naszego personelu. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem.