Ulife Artur Konopiński

Oferujemy pracę zgodną z aktualnie obowiązującymi normami prawnymi. Pamiętaj, że działamy w oparciu o niemiecką umowę o pracę ! Twoje bezpieczeństwo na stanowisku pracy to nasz priorytet ! Doświadczeni konsultanci pozostają do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy stałą pomoc i wsparcie o każdej porze dnia i nocy. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi rodzinami potrzebującymi opieki. Przed nawiązaniem współpracy przeprowadzamy monitoring warunków pracy, a po zawarciu umowy systematycznie nadzorujemy realizację zlecenia. Tymi działaniami zapewniamy naszym opiekunom komfortowe warunki pobytu. Podejmując zatrudnienie w ULIFE stajesz się częścią zgranego zespołu, ukierunkowanego na świadczenie usług na najwyższym poziomie! Praca z ULIFE to Twoja droga do lepszej przyszłości !

OPIS FIRMY

Poczuj satysfakcję z wykonywanej pracy
Oferujemy pracę w charakterze opiekuna osób starszych na terenie Niemiec. Działamy w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Dzięki temu uzyskasz świadczenia socjalne takie jak :
• Kindergeld
• Niemiecka emerytura
• Niemieckie ubezpieczenie
Przed wyjazdem dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Twoje bezpieczeństwo pracy to Nasz priorytet ! Doświadczeni konsultanci pozostają do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy stałą pomoc i wsparcie o każdej porze dnia i nocy. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi rodzinami – przed przyjazdem opiekunki przeprowadzamy monitoring warunków miejsca zatrudnienia. Po zawarciu umowy systematycznie nadzorujemy realizację zlecenia, zapewniając tym samym naszym Opiekunom komfortowe warunki pobytu. Podejmując zatrudnienie w ULIFE – perfekcyjna opieka stajesz się częścią zgranego zespołu, ukierunkowanego na świadczenie usług opiekuńczych – Niemcy.