OPIS FIRMY


Kim jesteśmy

Już od 7 lat wspieramy nasze opiekunki w niesieniu pomocy seniorom na terenie Niemiec. Stwarzamy najlepsze warunki pracy, zapewniając Ci poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Podczas pobytu za granicą możesz w każdej chwili skontaktować się z polskojęzycznym konsultantem, który służy Ci pomocą. Zapewniamy opiekunkom regularne wypłaty w Euro pod koniec każdego miesiąca, odprowadzamy składki zdrowotne i gwarantujemy legalne zatrudnienie.

Przed każdym wyjazdem szczegółowo przedstawimy Ci indywidualną ofertę, aby dostosować ją do Twoich oczekiwań. Dodatkowo organizujemy dla Ciebie wyjazd z Twojego miejsca zamieszkania, jak i powrót do domu.

Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji. Dbamy o to, abyś przebywając za granicą mogła liczyć na stałe wsparcie i poczuła domową atmosferę.

Zostając opiekunką Yvonne-n dostajesz gwarancję przyjaznej i przejrzystej współpracy. Potwierdza to chociażby fakt, że do tej pory zaufało nam już ponad 500 opiekunek, a te które dołączyły do nas 7 lat temu są z nami do dziś.