ładowanie...

  • praca@pflegeteam.pl

podstawowe informacje o zleceniu

  • Miejscowość: Unkel,
    Land: Rheinland-Pfalz (RP),
    Kraj: Niemcy
    Kod pocztowy: 53572
  • Oferta dla: opiekunki
  • Data wyjazdu: 06-05-2024
    Minimalny okres wyjazdu: dowolna
  • Znajomość języka - niemiecki:  Dobry
Wynagrodzenie
miesięczne netto
1800 EUR
Oferta nieaktualna

informacje o podopiecznym/podopiecznej

  • Sztela dotyczy: kobiety
  • Osoby w domu podopiecznego/podopiecznej: mieszka sam/a
  • Stan poruszania się: osoba mobilna
  • Waga: 48kg
    Wzrost: 164cm
  • Schorzenia:
    • demencja
    • Alzheimer
    • alergia
Krótki opis stanu zdrowia:
Do opieki:
- Seniorka (lat 76, 48kg, 164 cm , PG 2) – seniorka ma alergię na pyłki

bardzo przyjazna, urocza i wspaniała kobieta. Cierpi na wczesną demencję, którą na podstawie rezonansu magnetycznego rozpoznano jako chorobę Alzheimera. Jest nadal samodzielna, mobilna, w słabsze dni miewa zawroty głowy co grozi upadkiem. Aby zapewnić bezpieczeństwo, należy podać ramię, szczególnie podczas chodzenia na zewnątrz.
Poszukujemy BK, dla której dobre zachowanie jest tak samo naturalne, jak empatia, pełna miłości opieka i pozytywna współpraca. To, czego tu szukamy, to perła z sercem.
Seniorka powinna nadal być zaangażowana w życie codzienne – na tyle, na ile to możliwe.
Do fizjoterapii można dojść pieszo, do terapii zajęciowej najlepiej dojechać samochodem. Dostępny dobrze utrzymany pojazd (Skoda Fabia). Do dyspozycji jest również dobrze utrzymany rower. Obrazu dopełnia piękny, jasny pokój z prywatną łazienką.
Rodzina mieszka w Unkel-Scheuren, rowerem lub samochodem można w ciągu kilku minut dotrzeć do miasta Unkel ze wszystkimi możliwościami zakupów i bezpośrednio nad Renem.
Córka mieszka niedaleko i prowadzi własną aptekę. Zapewnia również leki i jest dostępna, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Zadania opiekunki:
Wsparcie w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy).

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny z ogrodem. Na zakupy ok 10 min pieszo. Dla opiekunki własny pokój i Internet.
Do opieki:

Zakres obowiazków
OPIEKA:
  • organizacja dnia
  • pomoc przy wstawaniu
  • spacery
DOMOWE PRACE:
  • gotowanie
  • pranie
  • prasowanie
  • sprzątanie
INNE:
  • zakupy

oferujemy

  • Warunki mieszkaniowe:
    • Dom jednorodzinny
  • Do dyspozycji na zleceniu:
    • Własny pokój
    • Internet
    • TV
    • Samochód
    • Rower
  • Dodatkowo oferujemy:
    • Formularz A1
    • Kartę EKUZ
    • Przejazd
    • Ubezpieczenie
    • Wsparcie koordynatora

wymagania

    • osoba z doświadczeniem
    • referencje
    • Znajomość języka
    • - niemiecki: Dobry
Zmiana języka