Doskonale wiemy, że praca za granicą w charakterze opiekunki dla wielu osób jest bardzo trudna. Postanowiliśmy udostępniać artykuły na tematy, które z pewnością zainteresują  Was przed wyjazdem. Pomogą Wam w podjęciu odpowiedniej decyzji i rozwieją wątpliwości dotyczące oferty pracy.
W tej zakładce znajdziecie także porady, które mogą być pomocne w trakcie pobytu na zleceniu.

Poruszamy wiele kwestii z branży opiekuńczej, na bieżąco dzielimy się z Wami cennymi wskazówkami, a przede wszystkim wspieramy Was w trudnych chwilach!

 

STWARDNIENIE ROZSIANE

Drogie OPIEKUNKI I OPIEKUNOWIE 
Spotkaliście się w swojej pracy ze STWARDNIENIEM ROZSIANYM?
Wiedziałyście jak opiekować się tak chorą osobą? 
A może nie wiecie na czy polega to schorzenie? 

Zapraszamy do przeczytania Artykułu na ten temat...

28 marca 2019

Czy za granicą jest tak niebezpiecznie, jak opisują to media?

Czy praca za granicą jest niebezpieczna? Czy wiąże się z ryzykiem?
W dzisiejszych czasach słyszymy mnóstwo przesadzonych informacji w mediach. Koloryzują prawdziwe treści dla lepszego i szybszego przepływu informacji. Przeczytaj w naszym artykule co należy zrobić aby czuć się bezpiecznie. 

1 marca 2019

KONKURS Nagrody za PĄCZKI

! Lubicie pączki ? MY TEŻ!

Specjalnie dla WAS KONKURS 

Zgarnij NAGRODĘ za PĄCZKA! 

25 lutego 2019

Wyzwania i wymagania w pracy opiekunki

Wiemy, że praca Opiekunki stawia przed Nami wiele wyzwań. Jak sobie radzić z problemami na ofercie? Dowiecie się z dzisiejszego artykułu jakie wyzwanie na Was czekają i jak sobie z nimi radzić 

15 lutego 2019

Oszuści na rynku opiekunek. Jak nie dać się oszukać?

Choć wiele mówi się o zagrożeniach związanych z wyjazdem za granicę do pracy w charakterze opiekunki, tak naprawdę mało kto zwraca uwagę na profilaktykę i odpowiednie przygotowanie przed wyjazdem. A to kluczowa kwestia - zadbanie o swoje własne interesy powinno stanowić priorytet dla każdej kandydatki na opiekunkę...

29 stycznia 2019

Interakcje leków z żywnością

Odpowiednia dieta przy podawaniu specjalistycznych leków jest niezwykle ważna. Mamy dla Was kilka cennych wskazówek, które z pewnością przydadzą się podczas opieki nad Seniorem/Seniorką. Zachęcamy do przeczytania artykułu. 

8 stycznia 2019

Pionizacja pacjenta

Opieka nad leżącym podopiecznym nie należy do najprostszych. Dlatego dzisiaj przedstawiamy WAM artykuł dotyczący "pionizacji pacjenta". Poznacie w nim kolejno etapy jak postępować podczas podnoszenia chorej osoby. 

19 grudnia 2018

Osteoporoza

Jak opiekować się Podopiecznym z osteoporozą, czym jest osteoporoza i ją leczyć, dlaczego twierdzi się, że jest chorobą cywilizacyjną?  O tym przeczytacie w naszym artykule. Zapraszamy do lektury

14 grudnia 2018

Wyjazd do pracy za granice a relacje z bliskimi

Oferta pracy za granicą wiąże się z rozłąką z bliskimi. Dla niektórych opiekunek przychodzi z łatwością a dla innych to znowu bardzo ciężki okres. W dzisiejszym artykule poradzimy co zrobić żeby było dużo łatwiej znieść rozstanie z bliskimi. 

12 grudnia 2018

KONKURS "NAJŁADNIEJSZA CHOINKA"

Kochani mamy dla WAS konkurs! 

Święta zbliżają się do NAS wielkimi krokami. Z tej okazji bawimy się w MIKOŁAJA i chcemy rozdać WAM nasze gadżety firmoweWyślijcie do NAS zdjęcie swojej pięknie udekorowanej CHOINKI i zgarnijcie nagrody DobrejSzteli. 

11 grudnia 2018