ładowanie...

32257 Bünde, 01.05. opiekunka z p. jazdy kom. niemiecki, 1750€

Nr 99401

Pflegeteam sp. z o.o

  • place

    Poznańska 21/48, 00-685 Warszawa Polska

  • praca@pflegeteam.pl

podstawowe informacje o zleceniu

  • Miejscowość: Bünde,
    Land: Nordrhein-Westfalen (NW),
    Kraj: Niemcy
    Kod pocztowy: 32257
  • Oferta dla: opiekunki
  • Data wyjazdu: 01-05-2024
    Minimalny okres wyjazdu: dowolna
  • Znajomość języka - niemiecki:  Komunikatywny
Wynagrodzenie
miesięczne netto
1750 EUR
Oferta nieaktualna

informacje o podopiecznym/podopiecznej

  • Sztela dotyczy: mężczyzny
  • Osoby w domu podopiecznego/podopiecznej: mieszka sam/a
  • Stan poruszania się: osoba z rollatorem
  • Waga: 115kg
    Wzrost: 190cm
  • Schorzenia:
    • wylew
    • problemy z sercem
Krótki opis stanu zdrowia:
Do opieki:
- senior (86 lat, 115 kg, 190 cm, PG 2) – laska/rolar, z problemami z sercem i po wylewie mózgu. Senior nosi aparat słuchowy i okulary. Samodzielnie chodzi do toalety, pomoc przy ubiera. Przy kąpieli trzeba pomagać (plecy, nogi). Przy wstawaniu należy podać seniorowi rękę. W nocy wstaje do toalety, ale nie potrzebuje przy tym pomocy. Seniorowi trzeba towarzyszyć po schodach, aby się nie przewrócił.
Nie ma Pflegedienst.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniora w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy).

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny (szeregówka) z tarasem i ogrodem niedaleko centrum miasta. Na zakupy ok. 10 min rowerem. Dla opiekunki własny pokój i łazienka z prysznicem i umywalką (bez WC), TV i Internet. Jest auto, jeśli opiekunka poprosi będzie też rower.

Dostępne są 2 pokoje, w piwnicy, dostępna umywalka/prysznic. Toaleta (toaleta dla gości) jest dostępna, ale na parterze. Istnieje również bezpośredni dostęp do małego ogrodu.
Do opieki:

Zakres obowiazków
OPIEKA:
  • organizacja dnia
  • pomoc przy wstawaniu
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
DOMOWE PRACE:
  • gotowanie
  • pranie
  • prasowanie
  • sprzątanie
INNE:
  • zakupy

oferujemy

  • Warunki mieszkaniowe:
    • Dom jednorodzinny
  • Do dyspozycji na zleceniu:
    • Własny pokój
    • Własna łazienka
    • Internet
    • TV
    • Samochód
    • Rower
  • Dodatkowo oferujemy:
    • Formularz A1
    • Kartę EKUZ
    • Przejazd
    • Ubezpieczenie
    • Wsparcie koordynatora

wymagania

    • osoba z doświadczeniem
    • referencje
    • Znajomość języka
    • - niemiecki: Komunikatywny
Zmiana języka