"ADJO"

Ofertę kierujemy do osób z terenu całej Polski, poszukujących pracy w charakterze opiekuna osoby starszej. Gwarantujemy: -Legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec i pozostałych krajów UE -Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy -Zwrot kosztów podróży -Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1 -Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy -Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące

OPIS FIRMY

" ADJO " firma z sześcioletnim doświadczeniem na rynku opieki.
Zajmujemy się opieką nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania głównie na terenie Niemiec.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom osobom starszym w ich codziennym życiu, zapewniamy opiekę, pomoc w codziennych czynnościach starając się aby seniorzy mogli godnie spędzać jesień swojego życia.

Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom całego zespołu pracowników ADJO gwarantujemy pewną i bezpieczną pracę oraz komfortowe warunki. Pracownikom oferujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie z pełnym pakietem ubezpieczeń. Na terenie Niemiec, Włoch i w pozostałych krajach UE współpracujemy ze sprawdzonymi i profesjonalnymi partnerami, którzy stale czuwają nad prawidłowością przebiegu pracy.

Oferty, którymi dysponujemy są dokładnie sprawdzone i wyselekcjonowane. Posiadamy wszystkie niezbędne informacje na temat podopiecznego, jego miejsca zamieszkania.Podczas doboru zlecenia kierujemy się osobistymi oczekiwaniami naszych pracowników.

Adjo Sp. z o.o. S.K.
ul. Lubelska 52
22-100 Chełm
tel. 825698479
tel.519084034,
tel. 519142771,
tel. 500220219,
biuro@adjo.pl
www.adjo.pl
Poszukujemy chętnych, z terenu całej Polski, do pracy w charakterze opiekuna osób starszych.