Agencja Pracy APN

Agencja pracy APN dział Opieka poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko "opiekun/ka osób starszych" na terenie Niemiec i Holandii.

OPIS FIRMY

APN od 2004 r. świadczy usługi opiekuńcze związane z procesem starzenia się społeczeństwa Europy Zachodniej w Niemczech i Holandii.
Pracownicy zatrudniani są na podstawie umowy zlecenia. Podczas pobytu w Niemczech lub Holandii przebywają w delegacji na podstawie formularza A1.
Pracownicy biura zajmują się załatwianiem wszelkich formalności, służą fachową pomocą podczas rekrutacji i wsparciem w czasie trwania kontraktu. Ścisła współpraca między agencją, pracodawcami i opiekunkami sprzyja powstawaniu przyjaznej rodzinnej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa każdej ze stron. Zawsze dbamy o dobre stosunki między opiekunkami/opiekunami i rodzinami, do których trafiają.
W ramach naszych usług oferujemy możliwość zatrudnienia opiekunki (opiekuna), która na stałe zamieszka ze swoim podopiecznym i która poza opieką pielęgnacyjną będzie pomocna także w wypełnianiu codziennych obowiązków domowych, takich jak robienie zakupów, gotowanie posiłków i sprzątanie mieszkania.
Odprowadzamy składki od średniej krajowej za każdy przepracowany w delegacji miesiąc.