Avoria

Zjednoczenia 4/6
41-500 Chorzów, Polska
Avoria to legalnie działająca agencja opiekunek. Dzięki współpracy niemieckimi agencjami pracy jesteśmy w stanie zagwarantować atrakcyjną pracę naszym pracownikom – Opiekunkom osób starszych. Jednocześnie gwarantujemy rodzinom Podopiecznych wykwalifikowaną i troskliwą pomoc. Dołącz do zespołu profesjonalnych Opiekunek Avoria.

OPIS FIRMY

Avoria to legalnie działająca agencja opiekunek. Naszymi partnerami są agencje opiekunek osób starszych działające na terenie Niemiec. Współpracując z nimi, jesteśmy w stanie zagwarantować atrakcyjną pracę naszym pracownikom – opiekunkom osób starszych. Jednocześnie dostarczamy alternatywne rozwiązanie dla domów opieki – umożliwiamy rodzinom seniorów z Niemiec skorzystanie z pomocy profesjonalnych opiekunek, które są kompetentne, wrażliwe i troskliwe.

Dzięki rozległym kontaktom i współpracy z wieloma agencjami opiekunek na terenie Niemiec, mamy stały dostęp do atrakcyjnych ofert, a aktualne oferty pracy w niemczech zawsze można znaleźć na naszej stronie.

Posiadamy także certyfikaty, dzięki czemu współpraca z nami jest w pełni bezpieczna. Dotychczas zaufało nam wiele agencji działających na terenie Niemiec i opiekunek. Jeżeli szukasz legalnej pracy na terenie Niemiec w charakterze opiekunki osób starszych, skontaktuj się z nami.