Schwester Pflege

Specjalizujemy się w pośrednictwie z zakresu 24-godzinnej opieki w domach niemieckich seniorów. Rekrutujemy, zatrudniamy i delegujemy opiekunki i opiekunów do pracy w Niemczech. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w największych agencjach pośrednictwa pracy w Polsce. Teraz korzystamy z naszego potencjału – zarówno znajomości rynku usług opiekuńczych w Niemczech, jak i wiedzy oraz kompetencji naszego zespołu. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

OPIS FIRMY

Specjalizujemy się w pośrednictwie z zakresu 24-godzinnej opieki w domach niemieckich seniorów. Rekrutujemy, zatrudniamy i delegujemy opiekunki i opiekunów do pracy w Niemczech. Naszym atutem jest zgrany zespół, który z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzi do realizowanych obowiązków. Działamy w oparciu o takie wartości jak odpowiedzialność, empatia, lojalność i szacunek. Przekazujemy jasne i sprawdzone informacje na temat oferty. Z tego powodu cieszymy się zaufaniem ze strony naszych pracowników, a także niemieckich partnerów.

Gwarantujemy rzetelność na każdym etapie współpracy – przyjazną rekrutację, zatrudnienie na jasnych zasadach, a także wsparcie naszego zespołu podczas pobytu opiekunki w Niemczech.

Wybierając firmę Schewester Pflege, każda opiekunka i opiekun osoby starszej może mieć pewność, że wszystkie oferty pracy dla w Niemczech są dokładnie sprawdzone, a formalności związane z wyjazdem do pracy – dopięte na ostatni guzik. W każdej sytuacji może też liczyć na wsparcie naszego zespołu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.