Vestina

Praca dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech ze względu na wysokie zarobki cieszy się coraz większą popularnością. My dbamy o każdy szczegół związany z pracą za granicą u naszych seniorów. Mamy duże doświadczenie i robimy wszystko, aby każdy z naszych współpracowników czuł się bezpiecznie. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą np.: opieka nad dziadkami, rodzicami, sąsiadami - to cenne doświadczenie i już pierwszy krok do sukcesu, następny to język niemiecki minimum na poziomie podstawowym. Te dwie rzeczy pozwolą Ci wyjechać i zarabiać pieniądze, dzięki czemu możesz realizować swoje marzenia oraz służyć dobrą pomocą. My załatwiamy wszelkie formalności związane z wyjazdem, transportem, umową oraz ubezpieczeniem. Zawsze możesz na nas liczyć, Twój indywidualny koordynator pomoże chętnie w każdej sytuacji. Zaufaj nam i wyjedz z Vestina!

OPIS FIRMY

Praca dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech ze względu na wysokie zarobki cieszy się coraz większą popularnością, niewiele jednak osób jest świadomych jak ciężka i wymagająca jest to praca i jak wiele wyrzeczeń muszą ponieść Opiekunowie, którzy wyjeżdżają na wiele tygodni, będąc daleko od swoich bliskich.

My doceniamy naszych współpracowników, dlatego kluczowym dla nas jest zapewnienie im jak najlepszych warunków współpracy oraz najwyższej jakości obsługi.

Współpraca z nami jest w pełni legalna, oparta na przejrzystych zasadach. Wynagrodzenia netto w naszej firmie należą do najwyższych na rynku, posiadamy również rozbudowany system premii i bonusów, co pozwala jeszcze lepiej doceniać naszych współpracowników i ich zaangażowanie.
Wsparcie w nagłych sytuacjach zapewniają nasi koordynatorzy, którzy są do dyspozycji 24h / 7 dni w tygodniu, ponadto każdy Opiekun ma swojego osobistego koordynatora, z którym pozostaje w ciągłym kontakcie.